19 września 2015r. Park im. Jacka Kuronia w Sosnowcu

Wyniki

Do końca poniedziałku, 21 września czekamy na ew. protesty, uwagi co do wyników. Po tym czasie wyniki uznajemy za oficjalne. 


Rodzinny Rajd Przygodowy

L.P.Imiona i nazwiskaCzas na mecieMinuty karneCzas końcowy
1Ireneusz i Michał Towarek46:25651:26
2Zbyszek, Basia i Zuzia Palka50:46131h:03:46
3Tomasz, Bożena, Mateusz i Michalina Ligoccy
Rodzina Ze Żelaza
1h:07:3821h:09:38
4Dominik Iwanek i Stanisław Marek1h:12:47101h:22:47
5Michał i Aleksandra Żemła1h:10:26151h:25:26
6Agnieszka, Tomasz i Małgorzata Maraś
1h:20:0481h:28:07
7Franek Widera, Justyna Stachura, Marysia Widera, i Maciej Widera
Wodzionka
1h:07:20221h:29:20
8Anna, Grzegorz i Natalia Ząbkiewicz1h:24:0571h:31:05
9Maja Kwiatek i Aleksandra Kwiatek1h:24:35101h:34:35
10Magdalena Graczyk i Adam Graczyk
Super wytrwali co nigdy nie wygrali
1h:15:31201h:35:31
11Renata, Mariusz i Emilka Habryn
energiczni i ruchliwi
1h:19:16171h:36:16
12Magdalena Stefani, Barbara Stefani i Michał Stefani
1h:24:52161h:40:52
13Wojtek, Karolina i Krzysztof Mańscy
EventyrTeam
1h:37:0941h:41:09
14Ania, Tomek i Ola Martyka, Kasia Świerzy i Alicja Psiuk, Kasia Zaniat, Toska i  Zoe Cusmai
1h:20:54211h:41:54
15Michał, Magdalena, Jagoda, Wiktor, Maja i Anna DziubekDziubki

1h:21:52201h:41:55
16Sebastian, Marta, Sara i Maja Kołodziej oraz Joanna Piątek
Vajra Team + teściowa :)
1h:28:50141h:42:50
17Maria, Piotr i Paweł Kozak
1h:29:09141h:43:09
18Marta, Tomasz i Jakub Siewniak
58:5621 + 30 (brak ZS)1h:49:56
19Seweryn, Agata i Wiktor Kucharczyk
Żarłoki
1h:32:58221h:54:58
20Aleksandra Chmielowska, Wojtek Pasiecznik, Ada i Basia Chmielowskie
OBaWA
1h:39:07181h:57:07
21dwójka chłopaków
(prosimy o kontakt celem uzupełnienia imion)
1h:39:07
191h:58:07
22Iwona, Karol, Alicja i Nikodem Ligęza
Tropiciele z Pogoni

1h:47:12111h:58:12
23Mateusz i Sebastian Kucia
Star Wars Team
1h:42:40182h:00:40
24Małgorzata, Wojciech, Paweł i Piotr Rejdych
Niustraszeni
1h:46:45182h:04:45
25Elżbieta, Jarosław, Szymon i Piotr Malczycki
Star Wars Team
1h:49:55152h:04:55
26Hania i Ewelina Knaś
F - team
1h:39:28262h:05:28
27Ole i Ewelina Zielińscy, Kamila Turlej i Mateusz Cychowski
Kroki magii
1h:41:37262h:07:37
28Wojtek Bąk i Bolesław Bąk
Bączki
1h:55:00132h:08:00
29Monika, Marek, Dominik i Igor Zdanowski
DOMIGO
2h:02:52132h:15:52
30Mendakiewicz Łukasz, Pogoda - Mendakiewicz Gosia i Pogoda Piotr1h:26:5720 + 30 (brak ZS)2h:16:57
31Agnieszka, Marcin, Hania, Antoś i Helenka Ślizak1h:41:197 + 30 (brak ZS)2h:18:19
32Sebastian i Michał Kozera
Leśne Głupki

1h:42:23392h:21:23
33Jacek, Dawid, Filip i Karol Dziubek
Dziubeczki
2h:05:15342h:39:15
34Karolina, Tomasz, Sandra, Kinga Litwin
1h:28:59181h:46:59
brak 1 PK/pomyłka
35Magdalena Ferolek + troje dzieci1h:59:28262h:25:28
brak 1 PK/pomyłka
36Aleksandra Gierej i Maksymilian Klimek
Maxikaz
1h:23:0718 + 60 (brak 2 ZS)1h:41:07
brak 1 PK
37Ania, Artur, Zosia i Filip Zielińscy
1h:35:249 + 60 (brak 2 ZS)2h:44:24
brak 2 PK


bieg na orientację

OPEN KK

L.P.Imiona i nazwiskaCzas
1Katarzyna Czyż
Zdenki
56:35
2Aleksandra Jurska i Agnieszka Strabel
ExperTeam
57:35
3Zuzanna i Ewa Bień
Zespół Szkół Sportowych w Mysłowicach
1h:03:09
4Marta Engiel
Superpower
1h:03:30
5Marta Ososińska i Iwetta Wróblewska
Maliny
1h:04:16
6Weronika Banot i Magdalena Sławek
Lotopałanki
1h:07:47
7Martyna Janowska i Daria Kałużny
Zespół Szkół Sportowych w Mysłowicach
2h:28:20
8Julia Standera i Anna Kula1h:19:54
brak 1 PK
9Julia Aleksandrowicz i Julia Klekot
Zespół Szkół Sportowych w Mysłowicach
2h:20:18
brak 1 PK


OPEN MIX

L.P.Imiona i nazwiskaCzas
1Monika i Jan Kania
Daleko od szosy
48:07
2Angelika Kubicz i Daniel Bochynek
Damy radę !!!
58:53
3Mirosława i Jan Grabis
Grabis II
1:18:36
4Magdalena i Franek Kurtok1h:21:59
5Mariola i Dariusz Cupiał
Harpagan Sosnowiec
1h:12:29
brak 1 PK
6Lilianna i Robert Mazur
1:15:26
brak 1 PK
7Anna Masłowska i Piotr Masłowski
1313
1h:08:38
pomyłka 2 PK


OPEN MM

L.P.Imiona i nazwiskaCzas
1Łukasz Syguła i Artur Kościelniak
Bracia FIGO FAGOT
35:30
2Adrian Juda i Marcin Juda1h:11:02
3Janusz i Mateusz Grabis
Grabis I
1h:20:25
4Igor Drabik i Grzegorz Bauer - Napieraj
Zespół Szkół Sportowych w Mysłowicach
1h:32:48
5Tomasz Adamczyk i Euzebiusz Rorat44:47
brak 1 PK
6Sylwester Szklorz i Robert Karwat
Sąsiedzi c.d.
1h:01:01
brak 1 PK
7Mariusz Wasik57:37
pomyłka 2 PK


PROFI M

L.P.Imię i nazwiskoCzas
1Maciej Witkowski48:51
2Łukasz Knaś
F-team
50:02
3Mariusz Nastula
50:39
4Henryk Lebek1h:07:30














Copyright © 2015. All Rights Reserved.